Dyqani

Grila të izoluara termikisht SMARTIA S13600

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Grila të izoluara termikisht SMARTIA S13600

Përshkrim

Kuti termike të izoluara termikisht për performancë të jashtzakonshme me një dimension të vetëm 26x32cm. Zgjidhja e vetme ne treg për përmasa të mëdha. Avantazhet Izolim termik i lartë për kursim energjie Profil me shumë dhoma dhe i përforcuar për të mbuluar hapësira te mëdha Nivel sigurie shumë i lartë Unik për sistemet e mëdha rrëshqitëse dhe veçanërisht tipologjitë me shumë kanate Reduktim i lartë i zhurmës Absolute minimale, sidomos në anën e brendshme nga ku kapakët anësor nuk janë të dukshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grila të izoluara termikisht SMARTIA S13600”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *