JAZMÍN

Dage Perde

Kërkoni cmim nga shitësi

Kategori: Etiketa: , , , ,

Përshkrim

“Jazmín” inspiruar nga drita ndriçuese e diellit, ky material i butë dhe elegant siguron ndriçim dhe ndjesinë e një dhome të kompletuar. “Jazmín” është krijuar në dy nuanca natyrale: të bardhë dhe ngjyrë qumështi!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JAZMÍN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *