SMARTIA M450

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem i izoluar me rrëshqitje dhe me ngritje & rrëshqitje SMARTIA M450

Përshkrim

SMARTIA M450 përfaqëson gjeneratën e ardhshme të sistemeve të avancuara për dyer me ngritje dhe rrëshqitje me dizajn minimal dhe dyer të rregullta me rrëshqitje. Ai plotëson kërkesat e rezidencave bashkëkohore për termoizolim të lartë dhe estetikë moderne.

Avantazhet

  • Dizajn minimal dhe inovativ me vetëm 25 mm gjerësi të aluminit të dukshëm në profilin ndërmjetës, si për tipologjitë me ngritje & rrëshqitje dhe ato vetëm me rrëshqitje
  • Kursime të larta energjie falë eficencës së jashtëzakonshme të energjisë
  • Lehtësi e madhe përdorimi dhe funksionalitet i lartë
  • Kornizë e lehtë për t’u pastruar
  • Shumëllojshmëri e gjerë tipologjish
  • Cilësi e jashtëzakonshme me performancë të çertifikuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTIA M450”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *