Dyqani

Grila të izoluara termikisht SMARTIA M13800

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Grila të izoluara termikisht SMARTIA M13800

Përshkrim

Kuti grile me izolim të lartë termik që montohet në pjesën e sipërmë të dritares. Me linja te drejta ose harkore, kanë një shumellojshmëri profilesh mbushëse dhe ofron hijezim të mjaftueshëm dhe siguri maksimle. Avantazhet Varietet i madh në aspektin e dizajnit dhe dimensioneve Pa zhurmë pasi minimizon zhurmën metalike dhe dridhjet Ideale për mbulimin e hapjeve të mëdha Sistem I lartë sigurie kunder hyrjes me dhune

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grila të izoluara termikisht SMARTIA M13800”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *