Dyqani

Sistemi izoluar i dyerve të hyrjes SUPREME SD115

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem i izoluar i dyerve të hyrjes SUPREME SD115

Përshkrim

ALUMIL krijon horizonte të reja për dizajn modern rezidencial dhe industrial në sajë të dizajnit të ri të sistemit SUPREME SD115 Pivot që ofron dyer jashtëzakonisht të mëdha hyrëse për një rezultat estetik të jashtëzakonshëm me një dizajn të pastër, minimal dhe sipërfaqe koplanare. Sistemi SUPREME SD115 Pivot siguron një ndjenjë të re të ndriçimit dhe lidhjes mes mjediseve të brendshme dhe të jashtme, duke e bërë sistemin unik në koncept dhe dizajn. Dizajni inovativ i sistemit, së bashku me pajisjet më të fundit, sigurojnë parakushtet për dyert hyrëse prestigjioze me estetikë të lartë, cilësi të jashtëzakonshme dhe performancë të shkëlqyer në aspektin e sigurisë, izolimit dhe funksionalitetit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistemi izoluar i dyerve të hyrjes SUPREME SD115”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *