Smartia S67

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem me hapje, I izoluar

Përshkrim

SMARTIA S67është sistemi i ri i plotë i hapjes me dy pozicione i ALUMIL, i cili kombinon performancat e shkëlqyera izoluese termike së bashku me fleksibilitetin e lartë të ndërtimit dhe dizajnin e jashtëzakonshëm.

Avantazhet

  • Vlera shumë e mirë në raport parash
  • Kursime të larta të energjisë për shkak të efikasitetit të lartë të energjisë në sistem
  • Rritja e nivelit të sigurisë
  • Niveli i lartë i izolimit të zërit
  • Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë
  • Dizajn modern për dritare me linjë të drejtë ose të harkuar
  • Lehtësi e aksesi sipas specifikimeve për personat me nevoja të veçanta dhe fëmijët
  • Cilësi e lartë me shfaqje të certifikuara
  • Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia S67”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *