Smartia S560

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Avantazhet
  • Efiçencë e Lartë e Energjisë
  • Zgjidhje të veçanta për hotelet
  • Kosto konkurruese për shkak të kohës së reduktuar të fabrikimit
  • Rritja e nivelit të sigurisë
  • Niveli i lartë i izolimit të zërit
  • Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë
  • Ndriçim natyral i përmiresuar ndjeshëm falë dizajnit të produktit dhe dimensioneve të kornizave të dritareve
  • Cilësi e lartë me performancë të certifikuar të kornizimit
  • Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit

 

Përshkrim

Përshkrim
SMARTIA S560 është një sistem vigoroz me ngritje & rrëshkitje i cili siguron performancë të lartë termike, fleksibilitet dhe është ideale për hapje të mëdha.supreme-systems-brochure-sq

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia S560”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *