Dyqani

Sistem Rrethimi SMARTIA FC50

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem Rrethimi SMARTIA FC50

Përshkrim

Një sistem i plotë rrethimi me dizajn minimal me një shumëllojshmëri të gjerë të fletëve të hijëzimit dhe opsion porte, i cili ofron zgjidhje të thjeshta për çdo nevojë dhe estetikë. Karakteristika kryesore është se profilet mbushëse horizontale janë të lidhura vazhdimisht në kollonat në një anë ose në të dyja anët. Avantazhet : Dizajn elegante dhe minimale me sipërfaqe të sheshta, linja të drejta dhe pika të fshehura fiksuese Shumëllojshmëri të gjerë të zgjidhjeve Fuqia ekstreme për shkak të zgjerimit të kollonave dhe kavallotave Konstruksion i thjeshtë dhe kavallot i rregjistrueshëm, të cilat garantojnë montimin e lehtë dhe të shpejtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem Rrethimi SMARTIA FC50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *