Supreme S700

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem me ngritje & rrëshqitje i izoluar

Përshkrim

Sistemi me Ngritje & Rrëshqitje SUPREME S700 paraqet gjeneratën e re të sistemeve të ALUMIL. Kjo është një zgjidhje e shkëlqyeshme për projektet me kërkesa të mëdha, duke plotësuar trendin e arkitekturës “transparente” përmes sipërfaqeve të gjera xhami, me izolim të lartë termik, siguri dhe dizajn modern. Dizajni minimal dhe karakteristikat e ndryshme inovative, e bëjnë atë një mundësi ideale për projektet që kërkojnë shtrirje të gjera për më shumë dritë, performancë e jashtëzakonshme dhe lehtësi maksimale përdorimi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Supreme S700”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *