Supreme S91

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem me hapje i izoluar

Kategori:

Përshkrim

Sistemi SUPREME S91 u projektua posaçërisht për të përmbushur kërkesat e larta të shtëpive pasive. është ideal per ndertime te renda dhe energji duke ofruar nje nivel te larte sigurie. Zhvillimi i sistemit u nxit nga nevoja për performancë më të mir sa i përket izolimit termik, pëshkimit të ujit, si dhe reduktimit akustik. Sistemi është zgjidhja perfekte për tregjet më të kërkuara.

 

Avantazhet

 

  • Kursimet maksimale të energjisë në sajë të eficensës të energjisë së Shtëpive pasive
  • Niveli i sigurisë së lartë
  • Izolim i jashtëzakonshëm i zërit
  • Dizajn modern
  • Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë
  • Lehtësia e aksesit sipas specifikimeve për personat me nevoja të veçanta dhe fëmijët
  • Cilësi të jashtëzakonshme me shfaqje të certifikuara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Supreme S91”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *