Dyqani

Karrige Nova

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Përshkrim

Nova, e domosdoshme për të shijuar terracat, verandat dhe kopështet tuaja!

Madhësia e duhur, i lehtë  dhe funksionaliteti ekstrem janë karakteristikat dalluese të Nova nga Almex Contract Furniture një koleksion i përbërë nga karrige dhe tavolinë të krijuara nga çeliku tubular dhe fletë metalike. Mbështetësja e krahëve, në çelik me tuba, ka një formë dhe pjerrësi të veçantë e cila garanton komoditetin maksimal. Koleksioni është kompletuar me tavolina ngrënie katrore dhe një tryezë drejtkëndëshe 120×80 cm, linjat e pastra të së cilës përmirësojnë modelin unik të ulëses. Falë teknologjisë së veçantë të përdorur për materialet në pjesën e sipërme të saj, tavolinat Nova stabilizohen automatikisht në çdo lloj dyshemeje duke zgjidhur problemin e lëkundjes se sa mund të ndodhë në dysheme të pabarabarta.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrige Nova”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *