Bakhita

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Bahkita, kjo nuk është një karrige e zakonshme plastike. Procesi i injektimit 2K prapa tij e bën atë të fortë dhe të qëndrueshme. Teknologjia është komplekse, rezultati është i thjeshtë: një karrige e lehtë dhe me cilësi të lartë që përshtatet me çdo stil, dhe shkon kudo nga një stil të thjeshtë në atë zyrtar, për zyra dhe  shtëpi,  për ambjente të nrendshme dhe ato të jashtme.

Përshkrim

Një produkt i lehtë për tu grumbulluar duke zënë një hapësirë minimale.
Shpërndajini nëpër veranda apo në kafe-bare, rreshtojini në një sallë ngrënieje ose klasë, kudo ato të krijojnë një ambjent mëse të hijshëm! Bakhita e bën më të lehtë, që njerëzit të marrin një karrige dhe të bëjnë një bisedë, të drekojnë apo edhe të jenë pjesë e një seminari apo një klase. Mundet të zgjidhni nga dy opsionet me krahë apo pa krahë. Të dyja janë në dispozicion në 10 ngjyra argëtuese.
Për më shumë kontaktoni Almex Contract furniture që të zbuloni gamën e produkteve për projektet tuaja !

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bakhita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *