Elpis

Almex Contract Furniture

128.00

Dimensionet: 55x50x82 cm
Lartësia e ulëses: 46 cm
Stili: Art Deco

Kategori:

Përshkrim

Fillimisht përfaqësues i luksit dhe hijeshisë, Art Deco pati lulëzimin e tij në vitet 1920 dhe ’30. Së fundmi stili është rikthyer dhe është bërë një trend që po dominon tregun luksoz të arkitekturës së brendshme falë estetikës së tij elegante dhe të sofistikuar. Druri me shkëlqim, finitura të lëmuara prej metali, lëkura e çmuar, ngjyrat e pasura dhe zbukurimet ekzotike janë karakteristikat e mobiljeve të Art Deco. Për këtë, ju prezantojmë kolltukun Elpis, një zgjedhje perfekte për të mobiluar ambientin tuaj në stilin Art Deco. Kolltuku Elpis është i veshur me pëlhurë kadifeje në ngjyrë gjelbër dhe kornizë metalike në ngjyrë ari.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Elpis”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *