Brave

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Dimensionet: 56x52x76 cm
Lartësia e ulëses: 42 cm
Lartësia e krahëve: 70 cm
Dimensionet e ulëses: 48×44 cm

Kategori: ,

Përshkrim

E lehtë dhe e rehatshme, kjo karrige karakterizohet nga seksionet elegante të elementeve të saj prej druri në një lojë me zejtari të lartë artizanale. Pastërtia e dizajnit të saj strukturor theksohet nga ulësja me fije të punuara me dorë. Brave është një karrige eklektike e cila magazinohet lehtë, duke kursyer hapësirë në zona banimi ose kontraktimi, që nga ambientet klasike deri te situatat bashkëkohore. Kombinojeni atë me një tryezë druri të së njëjtës estetikë dhe përfitoni dhomën e ngrënies që keni dëshiruar gjithmonë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *