Dyqani

Poltroni Ambit

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Prodhuar për të përmbushur nevoja të ndryshme të dizajnit, Ambit është një sistem i ri i ulëseve të personalizueshëm, në sajë të përbërjes së shumë moduleve të disponueshëm në lartësi dhe madhësi të ndryshme. Ideale për dekorimin e hapësirave kolektive dhe vendet e pritjes.

Ambit është një sistem i hapur, eklektik i karrigeve. Sistemi është konceptuar për kontekste të ndryshme me mundësi të shumta për sa i përket kombinimeve – qoftë për së gjati lart – qoftë për qendrën e një dhome ose përgjatë një muri. Përmasat, si dhe marrëdhëniet kromatike dhe të prekshme midis pëlhurave dhe pjesëve të tij e karakterizojnë atë dhe i japin poltronit një identitet, të karakterizuar nga lehtësia dhe qetësia.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poltroni Ambit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *