Dyqani

Karrigia Palau

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Lehtësia, qëndrueshmëria dhe rehatia; koleksioni i ri Palau nga Marc Sadler kombinon përsosmërinë estetike dhe funksionalitetin, duke ofruar zgjidhje për të arreduar me lehtësi të gjitha llojet e ambienteve si hapësirat e përbashkëta, zyrat dhe sallat e takimeve, ambientet e ushqimit dhe pijeve, brenda dhe jashtë.

Palau përcjell një ndjenjë lehtësie në shikim të parë falë dizajnit të tij të pastër dhe minimalist. Sedilja, e shtrirë në katër këmbë të ngushta, është e hollë dhe e mbështjellë për të siguruar ergonomi maksimale. Palau është në dispozicion në gjashtë ngjyra të ndryshme.

Kategori: , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrigia Palau”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *