Lilibet

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Koleksioni Lilibet është një familje karrigesh të stivueshme prej teknopolimeri, me linja fine dhe të pastra, të cilat kombinohen në mënyrë perfekte me funksionalitetin dhe komoditetin. Lilibet është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm dhe, falë përmasave dhe ngjyrave në dispozicion, mund të bëhet protagonist i mjediseve prestigjioze. Koleksioni është bërë ekskluzivisht me materiale të cilësisë së lartë, plotësisht të riciklueshme dhe miqësore me mjedisin. Lilibet ofrohet gjithashtu në tre nuanca të ndryshme duke përdorur materialin “100% Gaber Recycled”: një përbërës i marrë nga materiali plastik i ricikluar pas konsumatorit (PCR) dhe nga mbetjet plastike industriale para-konsumatore (PIR), të cilat Gaber është në gjendje të marrë me teknologjitë më të fundit të riciklimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lilibet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *