Dyqani

Dress Code

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Poltrona e re DRESS CODE është frymëzuar nga pasarelat e modës, duke luajtur me kombinimet e ngjyrave midis strukturës dhe sediljes, me modelet e pëlhurave të brendshme dhe të jashtme dhe me tapicerinë e tyre: përveç versionit të pëlhurës së lëmuar dhe të sheshtë, ka një version të mbushur me tegela dhe  katrorë të mëdhenj dhe një version, në formë vale. Veshja me tegela dhe mbushja janë një element estetik dhe një burim komoditeti më i madh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dress Code”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *