Zetta

Almex Contract Furniture
(1 shqyrtim nga klient)

Kërkoni cmim nga shitësi

Në stinën e verës jo të gjithë duan të jenë aktivë në plazhe, aventura apo sporte ekstreme dhe ne sot vijmë me një sugjerim për të gjithë ata që duan të shijojnë relaksin dhe freskinë në shtëpitë e tyre.

Poltrona lëkundëse Zetta është e dizenjuar për një konfort maksimal në shoqërinë e një libri të mirë. E përbërë nga një strukturë drru arre dhe veshje tepër të butë.

Kategori: Etiketa: , , , ,

1 shqyrtim për Zetta

 1. Anjeza Tafilaku

  Sa kushton

  • Sonia

   Pershendetje Anjeza!
   Poltrona kushton 370 euro.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *