Mojo

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Set alumini, Mojo me dy kolltuqe, një divan të mbuluar me poliestër dhe dhe një tavolinë mesi me syprinë alumini. Jastëkë të veshur me pëlhurë akrilike. Ngjyrat e zezë/gri e errët, e purpurt/bezhë.

Kategori: , , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mojo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *