Trearchi

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Kategori: ,

Përshkrim

Trearchi është një karrige mahnitëse me një dizajn krijues dhe bashkëkohor. Struktura e saj është prodhuar duke përdorur dru ahu, një dru i njohur për vetitë e tij të qëndrueshme, rezistente ndaj goditjeve. Dizajni përfundohet me krahë të artë, të pjerrët që shtojnë një nuancë elegante, duke e bërë këtë karrige të përsosur për salla pritjeje, lounges apo restorante.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trearchi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *