Almex

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Përshkrim

Jepini ngjyrë kompletit tuaj të ngrënies, karriget e ngrënies Almex janë një zgjedhje e pagabueshme dhe do t’i shtojnë një prekje mikpritëse dekorit tuaj. Projektuar me linja të harkuara si në pjesën ulëse ashtu dhe në atë mbështetëse për rehati shtesë dhe me një pamje të mrekullueshme, Almex Dining Chair është e gjithanshme, me stil dhe gjithmonë në modë. Struktura e saj e thjeshtë e lejon atë të shkrihet pa ndërprerje edhe në hapësirat më të ngarkuara dhe gjithsesi të dallohet gjithmonë. Ajo është një karrige ngrënie e guximshme dhe e fortë. E disponueshme me një kornizë metalike të përjetshme, kjo karrige është ndërtuar për të zgjatur në kohë, duke përmbushur edhe nevojat komerciale përveç banesave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Almex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *