Serenity

Almex Contract Furniture

112.00

Dimensionet: 51x58x83 cm
Lartësia e ulëses: 50 cm

Kategori: ,

Përshkrim

Karrigia SERENTIY karakterizohet nga veshja me pëlhurë kadifeje në ngjyrë blu dhe korniza metalike e zezë mat me detaje ari. Nuk ka rëndësi se në cilën dhomë e vendosni, kjo karrige me estetikë dhe dizajn të lartë do të jetë gjithmonë e dobishme duke u bërë pjesë e dekorimit. Një nuancë elegante, e kombinuar me forma dhe variacione të panumërta të ngjyrave. Pëlhura me shkëlqim, me pamjen dhe ndjenjën e pagabueshme është pa dyshim një nga tendencat e fundit që bën diferencën në çdo aplikim!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serenity”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *