Dyqani

Arki Table

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Arki-Table është një tavolinë me formë lineare dhe e qëndrueshme nga pikëpamja strukturore, por në të njëjtën kohë e gjithanshme dhe e përshtatshme për përdorime të ndryshme. Tavolinë me këmbë të forta lisi dhe syprinë të mbështetur mbi një kornizë alumini.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arki Table”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *