Dorotea

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Dorotea, me një pamje tipike moderniste që të sjell në mendje karriget më ikonike në histori, është një poltron lounge me strukturë me dru ahu dhe ndenjëse të veshur me tekstil ose lëkurë ekologjike. Nëse po kërkoni të mobiloni dhomën e pritjes apo këndin tuaj të leximit, poltroni Dorotea jo vetëm që do t’ju ofrojë rehati, por do e kthej këndin tuaj të preferuar në një ambient plot stil.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dorotea”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *