Action

Dromeas

Kërkoni cmim nga shitësi

action dromeas

Përshkrim

Karrigia ACTION siguron rehati gjatë punës. Ajo shquhet për cilësinë e shkëlqyeshme, dizajnin inovativ dhe çmimin tërheqës.

Karakteristikat:

  • Në dispozicion me mekanizëm sinkron, i cili lejon animin e sinkronizuar të ulëses dhe mbështetëses, me aftësinë për t’u stabilizuar në 5 pozicione dhe me sistem “Anti-panik” për të ekuilibruar karrigen në varësi të peshës së përdoruesit.
  • Përshtatje e lartësisë së ulëses, baza e së cilës është me pesë yje e bërë nga alumini i derdhur i lyer me bojë elektrostatike.
  • Lartësi e rregullueshme e mbështetëses me lehtësi (pavarësisht ulëses) në 5 pozicione.
  • Krahët e ulëses janë të rregullueshme në lartësi. Pjesa e sipërme e krahëve mund të rrotullohet. Sipërfaqja e kontaktit të krahëve mund të lëvizet mbrapa dhe me radhë në 6 pozicione.
  • Ofrohet mbështetje për zonën e mesit të përdoruesit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Action”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *