Dyqani

Seti Panama

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Komplet alumini i stivueshëm i veshur me tekstile dhe litar gome me një divan, dy poltrona dhe një tavolinë alumini. Jastëkë tekstileni.

Ngjyrat e disponueshme: E zezë/bezhë, E zezë/jeshile e errët, e zezë qymyri/kafe, Bardhë/Bezhë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Seti Panama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *