Dyqani

Jeanneret

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Një tribut për arkitektin zviceran Le Corbusier, struktura prej çeliku e Jeanneret është minimaliste. Sedilja prej lëkure tregon një bashkim të përsosur mes estetikës dhe inovacionit teknik. Përmasat e tij unike dhe gjeometria e pastër e bëjnë Jeanneret një objekt unik.

Kategori: , Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jeanneret”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *