Epica

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Kategori: ,

Përshkrim

Epica: karrigia në qendër. Në qendër të atraksionit dhe revolucionit, falë një sistemi të veçantë të integruar të rrotullimit. Një ndërthurje e stilit të pavdekshëm klasik dhe atij modern, e punuar me cilësinë e klasit të parë dhe e qëndrueshme ndaj mjedisit. Karrigia Epica është bërë tërësisht nga teknopolimeri, ndërsa versioni Epica-Eco nga druri. Ulësja e karriges është e disponueshme në versionin fiks, të lëvizshëm 360 ° ose me lëvizje rrotulluese dhe të kthyeshme, duke lejuar ulësen të rikthehet vet në pozicionin e saj fillestar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Epica”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *