Dyqani

Belle Epoque

Almex Contract Furniture

135.00

Dimensionet: 97x52x55 cm
Lartësia e ulëses: 47 cm

Kategori: ,

Përshkrim

Belle Epoque është një karrige polikarbonati në stilin barok, riinterpretim i një klasiku të përjetshëm. Prodhuar në Itali, Belle Époque mishëron kujtesën, teknologjinë e lartë, funksionalitetin dhe dizajnin. Ajo është në dispozicion në ngjyrë transparente dhe të bardhë për të pasuruar çdo ambient, klasik ose modern, me elegancë dhe personalitet. Materiali me cilësi të lartë lejon përdorim intensiv dhe e bën Belle Epoque të përshtatshme për evente dhe ambiente të jashtme. Kjo karrige është e fortë, por e lehtë dhe dizajni i saj unik do ta bëjë zonën tuaj të ngrënies, dhe jo vetëm, të shkëlqejë.
Polikarbonati është 250 herë më i fortë se xhami, 50% më i lehtë dhe ka veti rezistente ndaj zjarrit.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Belle Epoque”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *