Dyqani

Lavastovilja ASKO

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

Me kalimin e kohës, ditët tona janë bërë më të ngjeshura. Ky është momenti kur ASKO vjen në ndihmë me një linjë inovative të pajisjeve që përdorin teknologji të përparuar, duke siguruar kështu një përvojë të personalizuar gjatë përdorimit të tyre. Një rëndësi e madhe i jepet modelimit të pajisjes, që të përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo familje.

Sot ju prezantojmë me lavastoviljen ASKO.

Kjo lavastovilje është ndryshe nga të tjerat, ka 4 nivele sprucimi, hapësiren për 15 sete dhe nuk është nevoja t’i lash enët  paraprakisht përpara se t’i kalosh në proçesin e larjes në lavastovilje.

 

Vanto është partner zyrtar dhe i vetëm i ASKO në Shqipëri.
Vanto Showroom, Bulevardi  Gjergj Fishta,  Kompleksi Delijorgji, Tiranë

Kategori: Etiketa: , , ,

Përshkrim

-Mbrojtje nga rrjedhjet

– Identifikim i rrjedhjeve kur pajisja është e fikur.

-Nuk është e nevojshme të shpërlani enët falë Super Cleaning System™

-Jet Spray™ – Fuqi e shtuarpër larjen e vazove, shisheve dhe shisheve të bebeve.

-Numri i koshave: 4

-Ergonomi perfekte me shina teleskopike me rrëshqitje të lehtë për koshin e sipërm

-Personalizimi i programeve: Program memorizues

-Numri i programeve: 12

-Treguesi i përfundimit të procesit të\ larjes: Sinjal akustik dhe vizual

-Program ekologjik Green – Përdoret më pak energji dhe ujë. Kohëzgjatja e programit është më e madhe

-Programi i larjes natën – Niveli më i ulët i zhurmës. Kohëzgjatja e programit është më e madhe.

-Larje internsive – Lavastovilja përdor tempetura më të larta dhe më shumë ujë. Kohëzgjatja e programit është më e madhe.

-Super Rinse™ – Dy shpërlarje shtesë.

-Sustë e rregullueshme e derës nga përpara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lavastovilja ASKO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *