Marini

Almex Contract Furniture

72.00

Dimensionet: 56,5x50x80 cm
Dimensionet e ulëses: 47×40 cm

Kategori: ,

Përshkrim

Karriget janë gjëja më e rëndësishme e një dhome ngrënieje. Karrigia e ngrënies Marini, e ndërtuar nga druri në ngjyrë të zezë, është një nga modelet që shkon me çdo kuzhinë, qoftë ajo moderne apo në stil tradicional. Mund ta kombinoni gjithashtu me një tryezë druri. Me shpinë të lartë ose jo, me krahë apo jo, ajo që ka rëndësi është rehatia që Marini ofron dhe konstruksioni më i mirë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Marini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *