Sierra

Almex Contract Furniture

152.00

Dimensionet: 65x81x72cm
Lartësia e krahëve: 67 cm
Lartësia e ulëses: 38 cm

Kategori: ,

Përshkrim

Një shtesë e përkryer për hapësirën tuaj, qoftë në zyrë, dhomën e ndenjes apo dhomën e gjumit, është e sigurt se kjo karrige tip “lounge” do të jetë e preferuara e familjes tuaj. Ju mund ta përdorni atë si një element qendror balancues në dhomën tuaj të ndenjes ose ta kombinoni me një jastëk argëtues për t’i dhënë ambientit pak ngjyrë. Kolltuku Sierra përbëhet nga një kornizë druri në ngjyrë arre dhe pëlhurë Nubuck në ngjyrë kafe.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sierra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *