Trick

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Design:

Meneghello Paolelli Associati

Kategori: ,

Përshkrim

Linjat elegante përcaktojnë strukturën metalike të Trick, një stol bari me një dizajn minimalist, por ekspresiv dhe i gëzueshëm njëkohësisht, me një ulëse të rehatshme dhe mikpritëse. Falë komoditetit të shkëlqyeshëm të ulëses prej druri ose prej pëlhure të mbushur dhe kornizës me ose pa shkëlqim, stoli është një shtesë e përsosur për një banak të brendshëm. Në versionin plotësisht metalik dhe pa shkëlqim, Trick përshtatet gjithashtu në hapësira hibride të brendshme dhe të jashtme, si veranda dhe tarraca të mbuluara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trick”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *