Dyqani

Karrigia Vectra

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

E bukur dhe transparente. Vectra nuk ka asgjë për të fshehur. Linjat gjeometrike, si dhe ngjyra transparente të kujtojnë imazhin e një diamanti, duke i dhënë atij prekjen e ekskluzivitetit dhe elegancës, e cila lejon Vectran të përshtatet lehtësisht me çdo mjedis.

Kornizë e palosshme e bërë tërësisht në polikarbonat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrigia Vectra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *