Buddy

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Koleksioni Buddy, dizajnuar nga Busetti Garuti Redaelli për Pedrali, përbëhet nga elementë bashkëkohorë dhe të gjithanshëm, të karakterizuar nga një kontrast midis volumit të guximshëm të ndenjëseve dhe një kornize të hollë dhe të lehtë. Linja përfshin një karrige, një stol dy vendësh dhe një poltron me mbështetëse të lartë, duke krijuar një familje me mobilje modulare elegante, që reflektojnë shpirtin miqësor të koleksionit.

 

Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Koleksioni Buddy, dizajnuar nga Busetti Garuti Redaelli për Pedrali, përbëhet nga elementë bashkëkohorë dhe të gjithanshëm, të karakterizuar nga një kontrast midis volumit të guximshëm të ndenjëseve dhe një kornize të hollë dhe të lehtë. Linja përfshin një karrige, një stol dy vendësh dhe një poltron me mbështetëse të lartë, duke krijuar një familje me mobilje modulare elegante, që reflektojnë shpirtin miqësor të koleksionit.
    pedrali buddy almex

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Buddy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *