Dyqani

Elliot

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Me siluetën e saj elegante dhe dizajnin minimal, tavolina Elliot kombinon linjat e buta me format natyrale të përkulura. Tavolinë me bazë më të gjerë prej alumini të derdhur me katër këmbë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Elliot”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *