Dyqani

Poltrona Clan

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Poltrona Clan karakterizohet nga veshja me pëlhurë kadifeje në ngjyrë jeshile dhe korniza druri mat me ngjyre të çelët. Nuk ka rëndësi se në cilën dhomë e vendosni, kjo karrige me estetikë dhe dizajn të lartë do të jetë gjithmonë e dobishme duke u bërë pjesë e dekorimit. Një nuancë elegante, e kombinuar me forma dhe variacione të panumërta të ngjyrave. Është pa dyshim një nga tendencat e fundit që bën diferencën në çdo aplikim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poltrona Clan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *