Lia

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Dimensionet: 55.5x54x76 cm
Lartësia e ndenjëses: 44 cm
Dimensionet e ndenjëses: 45x44cm

Përshkrim

Lia, kjo karrige ngrënieje përbëhet nga një strukturë druri në ngjyrë arre dhe ndenjësje prej lëkure të shkallës së lartë PU në ngjyrë të zezë. Dizajni inovativ dhe cilësia e lartë e bëjnë këtë karrige zgjedhjen kryesore për ambientet luksoze në stilin modern dhe jo vetëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *