Malmö

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karriget Malmö ngjallin ndjesi ngrohtësie falë prekjes së drurit, pamjes dhe tërheqjes ndaj traditës. Elementet e dizajnit shfaqen në pastërtinë e tyre, më të trashë në nyje dhe të ngushtuara në një mënyrë natyrale për të ofruar elegancë. Karriget janë të veshura me lëkurë origjinale, kornizë druri të fortë dhe mbështetëse për krahët.

Kategori: , Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Malmö”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *