Choppy

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Kategori: ,

Përshkrim

Karrigia Choppy është plot jetë, e krijuar posaçërisht për stilet e jetës moderne, me forma të pastra që ju përqafojnë qetësisht. E veshur me një guaskë prej teknopolimeri me një jastëk të lëvizshëm me pendë, karrigia Choppy kombinon finiturat me shkëlqim të materialeve të qëndrueshme me jastëkë të rehatshëm dhe shumëngjyrësh, duke e bërë atë të përshtatshme dhe origjinale për përdorime të panumërta.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Choppy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *