Allegra

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Poltroni Allegra ka pamjen tipike të një poltrone ‘vintage’. Struktura e saj është me drru ahu dhe e veshur me një mbulesë të rehatshme dhe të butë. Është ideale për t’ju ofruar komoditet gjatë kafes së pasdites. Poltrona Allegra është e përshtatshme për çdo ambjent tuajin.

Kategori: , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Allegra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *