Dyqani

Plynto nga Henge

Atmosfere

Kërkoni cmim nga shitësi

Plynto e projektuar nga Ugo Cacciatori për Henge është një tavolinë anësore e përbërë nga bazamenti prej guri dhe pjesa e sipërme prej xhami.

Një tipar dallues i kësaj tavoline është bashkimi i materialeve të ndryshme: bazamenti i fortë dhe pothuajse cilindrik prej guri dhe syprina e parregullt prej xhami. Baza është prej guri të rafinuar që tregon nuanca vërtet sugjestive të ngjyrave. Tavolina e kafesë Plynto është padyshim një mobilje jashtëzakonisht origjinale, e aftë për të zbukuruar çdo dhomë ndenjeje.

Plynto nga Henge është një vepër jashtë limiteve te tregut, stileve dhe trajtave standarte. Ato çka na rrethojnë në shtëpitë tona janë më shumë se një mobilje, janë bashkëudhëtaret tona në kohë me të cilat formojmë një lidhje e cila reflekton idenë tonë mbi të bukurën. Duhet të zgjdhim me zgjuarsi duke ruajtur një ekuiliber mbi funksionin, zemrën dhe mendjen. Zgjedhje të cilat reflektojnë personalitetin tonë dhe janë njëkohësisht estetikisht dhe psikologjikisht të kënaqshme.

Këtë produkt e gjeni në showroomin e Atmosfere, te Kompleksi Delijorgji.

Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Plynto nga Henge”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *