Nora

Almex Contract Furniture

128.00

Kategori: ,

Përshkrim

Kur bie fjala te mobiljet Art Deco, nuk mund të lëmë pa përmendur stolin Nora. Mos ngurroni të zgjidhni stola modern që i japin hapësirës tuaj një shije ndryshe. Vendosini ata në kuzhinën tuaj, përpara një palosje, një ishulli, një rafti ose në biznesin tuaj dhe krijoni një cep të vogël për mëngjes, vakte të vogla dhe madje kafe me miqtë tuaj.

Stoli me lartësi mesatare NORA karakterizohet nga struktura prej metali në ngjyrë të artë dhe tapiceria velvet në ngjyrë rozë të purpurt, një kombinim unik që do ta bëjë ambientin tuaj të dallohet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nora”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *