Ester

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Ester është një përzierje e elegancës, ergonomisë dhe funksionalitetit. Linjat e buta dhe të këndshme dhe komoditeti i madh që ofron karrigia dallojnë brendësinë e restoranteve, zyrave dhe hoteleve më ekskluzive në skenarin ndërkombëtar. Karrige rrotulluese me pajisje gazi, mbështetëse e lartë, guaskë e veshur me susta në shkumë poliuretani me rripa elastik. Baza qendrore prej alumini me katër yje të derdhur me kasta.

Kategori: , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ester”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *