Dyqani

Karrigia Mirò

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Koleksioni i Mirò propozon më shumë se njëzet lloje kornizash që mund të kombinohen me njëqind ulëse që paraqiten në shumë tipologji: lëkurë, plastikë dhe dru (në çdo esencë dhe përfundim). Ulëset janë produkte në forma të ndryshme dhe me mundësinë e prerjeve origjinale në anën e pasme.

Një shumëllojshmëri e gjerë që mund të kënaqë çdo shije dhe përshtatet plotësisht në çdo mjedis, nga hapësirat kolektive (restorante, bare, shkolla, hapësira për të moshuarit dhe zyra) deri tek ato private.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrigia Mirò”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *