Dyqani

Poltron Foglia

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Poltroni Foglia ka pamjen tipike të një poltrone ‘vintage’. Struktura e saj është me drru ahu dhe e veshur me një mbulesë të rehatshme dhe të butë. Është ideale për t’ju ofruar komoditet gjatë kafes së pasdites. Poltrona Foglia është e përshtatshme për çdo ambjent tuajin.

Kategori: Etiketa: , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poltron Foglia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *