Japan

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Japan është një karrige e bërë me një shufër metalike të lakuar. Është i disponueshëm si për ambiente të brendshme ashtu edhe për ato të jashtme. Struktura e rehatshme i jep të ftuarit një ndjenjë të këndshme mikpritëse dhe rehati, falë një lëkundjeje të lehtë natyrale.
Kategori: , Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Japan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *