Ginger

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Kjo karrige do të jetë një zgjidhje e goditur për të plotësuar dhomat e ngrënies me stil rustik-shik. E krijuar nga hiri i ngurtë dhe e ekspozuar në përfundimin e saj natyral, struktura lejon që shikimet të humbasin në finesën e saj të papërsëritshme. Dy shkopinj të rrafshuar që ngrihen nga sedilja e mbuluar me një pëlhurë litarësh plotësojnë dizajnin e mbështetëses.


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ginger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *