Dyqani

Poltrona Lusso

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Jemi në sezonin e duhur për të zgjedhur produktet e duhura për hotelet dhe hapesirat tuaja turistike! Ngjyra, lehtësi në përdorim dhe mbi të gjitha komoditet qe ofrohet nga Lusso Armchair. Lusso është një karrige që do përshtatej mjaft mirë për ambjentet e brendshme, hotele dhe kroçiera.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poltrona Lusso”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *